Клей UV для нарощування вій Vilmy Lumis 0,5 сек 5 мл прозорий

- В наявності
- Код: 020944
740 ₴
Vilmy Lumis — це ультрафіолетовий клей нового покоління для професійного нарощування вій. Завдяки своїй прозорій формулі та надшвидкому часу фіксації (лише 0,5 секунди), він ідеально підходить для технік, де важлива абсолютна точність і чистота виконання. Клей активується під дією UV-лампи, що дозволяє майстру повністю контролювати момент полімеризації — жодних зайвих склеювань чи поспіху.
Спосіб використання:
Нанесіть невелику кількість клею на основу штучної вії, прикладіть її до натуральної. Активуйте полімеризацію за допомогою спеціальної UV-лампи, тримаючи вію під світлом кілька секунд. Перед використанням переконайтесь, що очі клієнта повністю закриті, а світло не спрямоване на слизову.
Рекомендації:
Працюйте лише з UV-лампою, рекомендованою для подібного типу клеїв. Зберігайте флакон у прохолодному, захищеному від світла місці. Підходить для досвідчених майстрів, які володіють технікою UV-нарощування. Не використовуйте при чутливості до світла або в разі алергічної реакції на акрилові складники.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vilmy |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид матеріалу і засоби | Клей |
| Матеріал вій | Штучні |
| Об'єм засобу | 5 мл |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 740 ₴




