Чемодан-кейс для майстрів металевий, червоний

- Немає в наявності
- Код: 016955
1 399 ₴
+380 (93) 869-53-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б'юті-кейс для косметики та інструментів ідеально підходить для майстрів усіх категорій і напрямків. Кейс для інструментів буде зручний як для майстра манікюру-педикюру, так і перукаря, майстра перманенту, косметолога і візажиста - всім, хто виїжджає до своїх клієнтів безпосередньо на місця. Це незамінний помічник для зберігання і транспортування вашого інструменту і супутніх матеріалів - адже вони так необхідні і завжди повинні бути під рукою в потрібний момент.
Опис:
- Ідеальний для професійного і домашнього використання
- Замок на ключі
- 4 розсувні ніші
- Внутрішня обробка кейса -пластик
- Ніші пластикові, що дуже зручно у випадку, якщо вам потрібно буде помити їх.
- Корпус алюмінієвий з пластиковими стінками
- Кейс легкий, незважаючи на свої великі розміри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forme |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Тип | Кейс |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 1 399 ₴



